LINNAMAJANDUSOSAKOND
Pärnu 3

 

Linnamajandusosakonna juhataja Heigo Laaneoks 383 8636
521 7626
heigo.laaneoks@paide.ee
Keskkonna peaspetsialist Tiina Kivila 383 8633
516 9959
tiina.kivila@paide.ee
Maakorralduse peaspetsialist Elliko Kõiv 383 8635
551 8292
elliko.koiv@paide.ee
Linnaarhitekt Gerli Reiman 383 8632
534 71041
gerli.reiman@paide.ee
Linnaarhitekt Elo Kiivet 383 8619
565 69674
elo.kiivet@paide.ee
Ehituse peaspetsialist
(hooned, hoonete ehitus)
Kert Kaasik 383 8617
590 57970
kert.kaasik@paide.ee
Ehituse peaspetsialist
(teed, teede ehitus)
Egle Ninep
lapsehoolduspuhkusel
383 8634
559 95975
egle.ninep@paide.ee
Spetsialist Maarika Heinaste 383 8637 maarika.heinaste@paide.ee
Haldusspetsialist
(täidab ka järelevalve-
inspektori ülesandeid)
Mait Grigorjev 383 8646
511 3380
mait.grigorjev@paide.ee

 

Teenistujate ametijuhendid ning lisainfo vastuvõtu aegade ja puhkuste kohta on leitav Paide Linnavalitsuse kontaktide lehel