17. nädal Paides
Esmaspäev, 22. aprill
09.00 linnavalitsuse istung Sargveres
10.00 Kaasava hariduse konverents Hammerbecki põhikoolis
14.00 linnapea Priit Värk ja abilinnapea Siret Pihelgas osalevad linnavara komisjoni koosolekul
16.00 linnapea Priit Värk ja abilinnapea Anneli Tumanski osalevad hariduse mõttekojas
18.30 Jüriöö rahvaspordiöö
20.00 Jüriöö Märgutuled 2019
Teisipäev, 23. aprill
09.00 linnavalitsuse linnamajandusosakonna nõupidamine
11.00 linnavalitsuse liikmed osalevad Paide Muusika-ja Teatrimaja koosolekul
13.00 linnapea Priit Värk ja abilinnapea Anneli Tumanski osalevad Paide eakate nõukogu koosolekul
Kolmapäev, 24. aprill
Linnapea Priit Värk osaleb kõrgematel sotsiaalkaitse kursustel Lääne-Virumaal
08.30 linnavalitsuse sotsiaalosakonna nõupidamine
11.15 Paide raekojatund Kesk-Eesti Tre raadios
13.00 abilinnapea Anneli Tumanski kohtub Narva Pähklimäe Gümnaasiumi noortega raekojas
19.00 Jalgpalli karikavõistluste 1/4 finaal: Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia Paide linna kunstmurustaadionil
Neljapäev, 25. aprill
Linnapea Priit Värk osaleb kõrgematel sotsiaalkaitse kursustel Lääne-Virumaal
17.30 kontsert "Clopatra aaria" Sargvere mõisas
19.00 Kuuba muusika õhtu - Rosa Cruz Paide Muusika- ja Teatrimajas
19.00 Sargvere mõisakino filmiga "Johannes Pääsukese tõeline elu"
Reede, 26. aprill
Linnapea Priit Värk osaleb kõrgematel sotsiaalkaitse kursustel Lääne-Virumaal
10.00 Rahvusooper Estonia "Kontsert kõige pisematele" Paide Muusika- ja Teatrimajas
13.00 linnavalitsuse liikmed osalevad talgutel Paide linnas
19.00 Rahvusooper Estonia "Tramm nimega Iha" Paide Muusika- ja Teatrimajas
Laupäev, 27. aprill
10.00 Paide Jürilaat Keskväljakul
12.00 Selgeltnägijate tuur Paide Muusika- ja Teatrimajas
Pühapäev, 28. aprill
12.00 Südamelaul 2019 Paide Muusika- ja Teatrimajas
12.00 Matk Paide terviserajal
Puhkused/ lähetused/ kontorist eemalolekud
Kultuuri-, spordi- ja noorsootöö peaspetsialist Edith Tänavots 22.-30.04, asendab Enn Lehtpuu
Sotsiaaltöö spetsialist Anu Õun 22.-28.04, asendab Marit Leppoja
Arenduse peaspetsialist Karola Jaanof 22.-28.04
Sotsiaalosakonna juhataja Anneli Raap 22.-28.04, asendab Marit Leppoja
Ehituse peaspetsialist Egle Ninep 23.04, asendab Kert Kaasik
Volikogu sekretär Ulvi Vürmer 24.04
Sekretär Kirsikka Uusmaa 24.04, asendab Reet Kask
Linnamajandusosakonna juhataja Heigo Laaneoks 24.04, asendab Egle Ninep
Linnapea Priit Värk 24.-26.04, asendab Siret Pihelgas
Abilinnapea Anneli Tumanski 25.04, asendab Siret Pihelgas
Jurist Mari Mikson 25.04
Lastekaitse spetsialist Irene Virkoja 25.04-03.05, asendab Annika Nõulik