Hõbelusikapidu toimub 6. novembril

Foto: Paide Linnavalitsus

Seoses eriolukorraga jäi kevadel ära emadepäeva eel toimuma pidanud lusikapidu. Küll aga saab toimuma isadepäevaeelne lusikapidu ning sinna saavad kutse kõik väiksed linnakodanikud, kes on sündinud alates oktoober 2019.

Hõbelusikapidu toimub reedel, 6. novembril 2020 kell 12:00-17:00, mille puhul palume lapsevanematel selle ajavahemiku sees valida endale sobilik kellaaeg, millal tulla. See ei tähenda, et asjaosalisi nii pikk pidu ees ootaks, vaid et lapsevanemad saavad selles ajavahemikus valida endale kõige sobivama aja üritusel osalemiseks. Vastuvõtule oodatakse ligi 90 last.

Lusikapidu toimub Paide raekoja II korruse saalis koos Paide linnapea Priit Värgi vastuvõtu ja pildistamisega. Noorimad kodanikud saavad mälestuseks hõbelusika, raamatu ning väikse linnakodaniku tunnistuse.

Toetades lapsevanemate ja beebide tervist toimub kogu üritus hajutatult. Ürituse toimumine mitme tunni vältel ning sellest osavõtt erinevatel aegadel aitab tagada hajutatust ning vältida rahvamassi tekkimist. Samuti ei toimu viiruse tõkestamise eesmärgil ka esinejatega kontserti nagu varasematel lusikapidudel.

Üritusel osalejaid oodatakse kutse alusel. Palume kutse saajatel enda mittetulekust teada anda hiljemalt 4. novembriks telefonil 383 8601 või e-posti aadressil evelin.nool@paide.ee.

Kui lusikapeo toimumise aeg ei sobi või pole muul põhjusel võimalik üritusest osa võtta, palume samuti ühendust võtta telefonil 383 8601 või e-posti aadressil evelin.nool@paide.ee.