Tulla või mitte tulla? Lavakunstikooli tudengid tutvusid Paide teatripotentsiaaliga

Täna külastasid Paide linna, sh kultuurikeskust, raekoda, Wabalinna maja ja Vallimäge EMTA Lavakunstikooli 28. lennu neli noort näitlejatudengit, et tutvuda siinsete oludega, kas Paidesse võiks ja tasuks professionaalne teater rajada.

Noormehi võtsid vastu ning tutvustasid teatritegemise kohti ja võimalusi Rahvusooper Estonia peadirektor Aivar Mäe, linnapea Siret Pihelgas ning kultuurikeskuse direktor Ülle Müller.

Kokkusaamise eemärk oli tutvustada Paide linna potsentsiaali teatritegemiseks, et rajada siia kutseline teater.

"Mina usun Paide linna ning siinses kultuurikeskuses on suurepärased võimalused teatrilavastuste tegemiseks," sõnas Mäe.

"Mulje tudengitest on väga hea, tundus, et nad on asjast huvitatud, sest soovisid kultuurikeskusega põhjalikumaltki tutvuda, kui algul arvasime. Loodan, et meie koostöö jätkub," ütles Siret Pihelgas.

PILDIGALERII

Teate koostas ja pildistas:

avalike suhete spetsialist