Tule Paide Vallimäele jaaniõhtule!

Jaanipäev on Eestis üks kõige vanemaid ja oodatumaid pühasid, kui aasta kõige valgemal ajal suunduvad inimesed loodusesse, et nautida aega sõprade ja perekonna seltsis. Paide Muusika- ja Teatrimaja ning Ajakeskus Wittenstein kutsuvad paidekaid ja külalisi reedel, 21. juunil Paide Vallimäele, et üheskoos teha jaanilõket, pidada piknikku, nautida tantsukontserti ja ise jalga keerutada.

Et üheskoos tegevusi jaguks ja lõbus oleks, juhib ja korraldab võistlusmänge väikestele ja suurtele peojuht Sulo Särkinen.

Võistlusmängud lastele algavad kell 19.00, suurtele kell 21.00. Võistlusmängude vahepeal pakuvad kaasaelamisrõõmu Paide Muusika- ja Teatrimaja segarahvatantsurühm Loomisel ja naisrühm Kägärä, Paide Gümnaasiumi noorterühm Seltskond ja Paide sõpruslinnast Saldusest, Lätist rahvatantsurühm Kursa ca 40 tantsijaga. Alates kella 22.00 mängib tantsumuusikat ansambel Folkmeister.

Paide jaaniõhtule tulles võta kaasa oma piknikutarbed ja grillsütt. Proovile saab panna end kiikingus ja lastel on võimalus sõita poniga. Peole ja mängudel osalema pääseb tasuta, kiikinguks ja ponisõiduks varuge kaasa sularaha.

Paide linna jaaniõhtut toetavad Coop Ehitustarbed, Paide Maksimarket, Invester ja Paide linn.

Kõikide Paide linna külade jaanitulede infot vaata siit

Teate edastas:

avalike suhete peaspetsialist