EHE ruum kultuuriprogramm

EHE ruum 2019 toob Paide Keskväljakule ligi 80 kultuuri- ja spordisündmust, infopäeva, töötuba jpm.

EHE ruum koduleht

Et tihedas programmis paremini orienteeruda, on siin välja toodud kõik sündmused valdkondade kaupa:

Kontserdid /esinemised

  • Rahvatants - 29. juuni kell 12.30
  • Kruuv - 14. juuli kell 16.00
  • Sabine Krais, Paula Kivimäe ja Kaur Pennert - 26. juuli kell 20.00
  • Paide Uue Muusika Kooli õpilaste kontsert - 27. juuli kell 20.00
  • Kelly Saatmann "Armastuselaulud" - 03. august kell 20.00
  • Eivere klaverifestivali õpilaste kontsert Paide raekojas - 04. august kell 12.00
  • Sabine Krais, Paula Kivimäe ja Kaur Pennert - 05. august kell 19.00
  • Crause tantsukooli esinemine - 06. august kell 18.00
  • Mari Kalkun, Robert Jürjendal ja Kaido Kirikmäe Paide kirikus - 08. august kell 22.00
  • Ans. Andur - 20. august kell 20.00

Treeningud

  • Zumbatreening Alyonaga - 02. juuli kell 19.15
                                                  - 09. juuli kell 19.15
                                                  - 16. juuli kell 19.15
                                                  - 23. juuli kell 19.15
                                                  - 30. juuli kell 19.15
                                                  - 06. august kell 19.15
                                                  - 13. august kell 19.15

Lastele

  • Lastehommik - 30. juuni kell 11.00
  • Paide Kunstikooli kunstilabor - meisterdamine, joonistamine, näomaalingud - 04. juuli kell 17.00 - 20.00
                               - 18. juuli kell 17.00 - 20.00
                               - 01. august kell 17.00 - 20.00
                               - 15. august kell 17.00 20.00
  • Lastehommik muinasjutuvestja Polinaga - 14. juuli kell 11.00
  • Lastehommik Alyona tantsudega - 21. juuli kell 11.00
  • Lastehommik Brain Games lauamängudega - 28. juuli kell 11.00
  • Lastehommik õhupalliloomade ja klouniga - 04. august kell 11.00
  • Lastehommik meisterdamisega - 18. august kell 11.00

Filmiõhtud

  • "Mehed ei nuta" - 29. juuni kell 22.00
  • "Vehkleja" - 03. august kell 22.00
  • "Mandariinid" - 20. august kell 22.00

Kohvikud

  • Amps, Lonks ja Õlekõrs - 29. juuni kell 12.00
                                                 - 26. juuli kell 18.00
                                                 - 03. august kell 18.00
  • Napavlova heategevuskohvik - 14. juuli kell 16.00

Õpitoad

  • Flowerstick trikid - 30. juuni kell 11.00
  • Line-tantsutund  - 12. juuli kell 19.00

Mõtte- ja lauamängud

  • Linnapea maleturniir - 30. juuni kell 11.00
                                          - 21. juuli kell 11.00
  • Brain Games lauamängude õhtu  - 11. juuli kell 18.00
  • Muusikaviktoriin - 27. juuli u kell 21.00 (pärast kontserti)

Võistlused

  • Petanki kolmapäevak  - 03. juuli kell 18.00
                                             - 10. juuli kell 18.00
                                             - 31. juuli kell 18.00

Ühisvaatamised ekraanilt

  • Premium liiga: Tallinna FC Flora vs Paide Linnameeskond  - 30. juuni kell 19.00
  • Üldtantsupidu - 07. juuli kell 12.00
  • Üldlaulupeo otseülekanne - 07. juuli kell 14.00
  • Premium liiga: Nõmme Kalju FC vs Paide Linnameeskond - 19. juuli kell 19.30
  • Premium liiga: Viljandi JK Tulevik vs Paide Linnameeskond - 11. august kell 19.00
  • Premium liiga: Tallinna FC Levadia vs Paide Linnameeskond - 17. august kell 19.00

Infopäev

  • Töötukassa karjäärinõustamine - 02. juuli kell 12.00 - 15.00
                                                                - 09. juuli kell 10.00 - 13.00
                                                                - 16. juuli kell 13.00 - 17.00
                                                                - 23. juuli kell 10.00 - 13.00
                                                                - 30. juuli kell 10.00 - 13.00
                                                                - 06. august kell 10.00 - 13.00
                                                                - 13. august kell 10.00 - 13.00

Tants/ pidu

  • Line-tantsuõhtu - 12. juuli kell 20.00
  • CMT Ibiza Vibes DJ Set - 02. august kell 21.00 - 23.00

Varia

  • Paide Rattapoe rattasõit - 03. juuli kell 19.00
                                                 - 10. juuli kell 19.00
                                                 - 17. juuli kell 19.00
                                                 - 24. juuli kell 19.00
                                                 - 31. juuli kell 19.00
                                                 - 07. august kell 19.00
                                                 - 14. august kell 19.00
                                                 - 21. august kell 19.00
  • Öhtu asi Järvamaa Noortekogult  - 25. juuli kell 20.00
  • Bingoõhtu Anna Vaba Aja Majalt - 01. august kell 19.00
  • Skye terjerite kokkutulek - 03. august kell 13.00
  • XII Eesti kehalise kasvatuse õpetajate rahvusvahelise suvekursuse avamine. Trikke teeb slackliner Jaan Roose - 05. august kell 19.00
  • Paide Hooviteater 2019 festivali avamine ja luuleõhtu Paide teatriga - 15. august kell 19.00

Paide Avatud Noortekeskuse kava