« Tagasi

Järvamaa ettevõtete konkurss ootab kandidaate! Tähtaeg 30. august

Järvamaa Arenduskeskus
Järvamaa ettevõtete konkurss stardib taas! Tunnustusele saavad kandidaate esitada kõik. Üks ja sama kandidaat võib olla ka mitmes tunnustuskategoorias.

Järvamaa ettevõtete tunnustamise statuut on leitav SIIT

Kandidaatide ankeete oodatakse hiljemalt 30. augustiks 2019

Tunnustuskategooriad, kandidaatide esitamise suunised ning ankeedid:
  • Aasta ettevõte -  suurettevõte

Auhinnaga Aasta ettevõte tunnustatakse üle 3 aasta tegutsenud ettevõtteid. Võitja väljaselgitamine toob esile kõige edukama ettevõtte suurettevõtte kategoorias, kus on üle 50 töötaja. Lisaks majandusnäitajatele, vaadatakse ka ettevõtjate poolt tehtud koostööprojekte ja arendusprojekte. 

Kandidaadi esitamise ankeet SIIN

  • Aasta ettevõte -  keskmise suurusega ettevõte

Auhinnaga Aasta ettevõte tunnustatakse üle kolme aasta tegutsenud ettevõtteid. Võitja väljaselgitamine toob esile kõige edukama ettevõtte 10-49 töötajaga keskmise suurusega ettevõtete kategoorias. Lisaks majandusnäitajatele, vaadatakse ka ettevõtjate poolt tehtud koostööprojekte ja arendusprojekte. 

Kandidaadi esitamise ankeet SIIN

  • Aasta ettevõte -  väikeettevõte

Auhinnaga Aasta ettevõte tunnustatakse üle kolme aasta tegutsenud ettevõtteid. Võitja väljaselgitamine toob esile kõige edukama ettevõtte kuni üheksa töötajaga väikeettevõtete kategoorias. Lisaks majandusnäitajatele, vaadatakse ka ettevõtjate poolt tehtud koostööprojekte ja arendusprojekte. 

Kandidaadi esitamise ankeet SIIN

  • Edukas noor ettevõtja

Konkursi eesmärgiks on tunnustada Järvamaa silmapaistvamaid noori ettevõtteid, nende innovaatilisust ja ärilist mõtlemist ning seeläbi innustada inimesi ettevõtlusesse siirduma. Kandideerida saavad Järvamaal tegutsevad alustanud ettevõtted, mis on tegutsenud alla kolme aasta.

Kandidaadi esitamise ankeet SIIN

  • Aasta turismitegija

Kategooria eesmärk on tunnustada turismiobjekti, turismi-ideed, turismiüritust, turismipaketti, marsruuti vms, mis viimase aasta (oktoobrist oktoobrini või aasta peale viimast tunnustamist) jooksul nähtavalt esile tõusis, arenes ja silma paistis. Tunnustatavaks võib olla eraisik, äriühing, sihtasutus, mittetulundusühing, füüsilisest isikust ettevõtja, riigimuuseum, ürituse korraldaja, kes on tuntud ja omab autoriteeti turismitegijate hulgas Järvamaal ja (soovitatavalt) Eestis ning on oma tegevusega käesoleval aastal toetanud ja aidanud kaasa turismi arengule Järvamaal. 

Kandidaadi esitamise ankeet SIIN

  • Järvamaa sõber

Konkursi eesmärk on tunnustada eraisikut, äriühingut, sihtasutust, mittetulundusühingut, füüsilisest isikust ettevõtjat või ürituse korraldajat, kes panustab enam Järvamaa arengusse, toetab kohalikku kogukonda või piirkonna ettevõtlust või on läbi viinud ettevõtlussündmuse, koostööprojekti, arenduse või rajanud ehitise, mis viimase aasta jooksul nähtavalt esile tõusis ja silma paistis. 

Kandidaadi esitamise ankeet SIIN

  • Parim talu

Konkursi eesmärk on tunnustada piirkondlikke edukaid talusid.

Kandidaadi esitamise ankeet SIIN

  • Parim kohalik toode ja/või teenus

Konkursi eesmärk on tunnustada parimat kohaliku ettevõtja toodet ja/või pakutavat teenust.

Kandidaadi esitamise ankeet SIIN  

 

Lisainfo:

Katrin Puusepp
juhatuse liige
Tel: 5349 7727
E-post: katrin@jarva.ee