Järvamaa laulu- ja tantsupidu utsitab ise mõtlema!

24.05.2019

Maakonna säravaim sündmus Järvamaa laulu- ja tantsupidu toimub tänavu Türil ning kannab pealkirja "Ma mõtlen, et...". Seekordse teemaga soovivad korraldajad tähtsustada mõtlemist, julgustada inimesi mõtlema, oma mõtteid avaldama ning tuua erinevate inimeste mõtted publikuni.

Peol astub üles ligi 3000 lauljat, tantsijat, pillimeest, võimlejat ja solisti. Ligi 45 kollektiivi on Paidest. Muusikat teeb ansambel Krunks More, kus mängib ka Paide sümfoniettorkestri dirigent ja trompetist Teno Kongi, solistina astuvad üles Mikk Dede, Rein Saar ja Haldi Välimäe.

Peo idee autorid ja lavastajad on Meelika Mikson, Monika Kirss ja Meelis Välimäe. Tantsude üldjuht Monika Kirss, laulude üldjuht Külli Kiivet ja orkestrite üldjuht Peeter Saan.

Pidu korraldab Türi Kultuurikeskus, toetavad Järvamaa Omavalitsuste Liit, Türi vald ja Eesti Kultuurkapital.

Piletid eelmüügist 3 €, samal päeval 5 €, koolieelikud ja õpilased tasuta. Piletid müügil Piletilevis ning Türi kultuurikeskuses.

avalike suhete peaspetsialist