Paide linna töömalev kaasab Tugila noori

Paide Avatud Noortekeskuse projekt ,,Paide linna töömalev" kaasab käesoleval aastal ka programmis ,,Noorte Tugila" osalevaid noori. (Töö või õppimisega hõivamata 15-26aastased noored).

Töömalevaga liituvad Noorte tugila noored üle Järvamaa: Paide linnast ja vallast, Albu, Koigi, Imavere ja Ambla vallast.

Kuna Tugila programm kaasab peamiselt täisealisi noori, siis erinevad vastavalt seadustele, noorte tööaeg ja töövõimalusedki. Tööd pakuvad Tugila noortele peamiselt Coopi kauplused, kus suvised abikäed on väga teretulnud.

Noortele omakorda on see hea võimalus reaalset tööelu ja töökeskkonda katsetada ning miks mitte tulevikutööandjaga tuttavamaks saada. Töömaleva programmi on planeeritud kaasata suve jooksul kuusteist Tugila noort. Juuni rühmades alustab tööd neist juba seitse. Teine töörühm alustab tööd 3. juulil. Kolmas, millega saab veel liituda, alustab tööd 21. augustil.

Et programmi raames suvisele tööle saada, on vajalik esmane otsekontakt Järvamaa Noorte Tugila noorsootöötajaga, kes juhendab edasiste sammude osas.

Kontakt:

Paide Avatud Noortekeskus
programm: Järvamaa Noorte Tugila
noorsootöötaja, Reima Nõmmik
tel. 56891501

Noortekeskuste Noorte Tugila programmi tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" raames. Programmi viib ellu Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus. Lisainfo programmi kodulehelt: www.tugila.ee