« Tagasi

Tooliklubi vol 4 toetab Paide Teatri tegevust

Paide Muusika- ja Teatrimaja käivitas Tooliklubi aktsiooni, et koguda raha Paide Teatri tegevuse toetamiseks. Seekordne ettevõtmine on arvult juba neljas. Tegemist on muusika- ja teatrimaja sõprade klubiga, mille kaasabil on teostunud erinevad projektid: suure saali toolide remont, kino digitaliseerimine ja kontsertklaverite renoveerimine. Tooliklubiga saavad liituda kõik.

Sel korral pühendub Tooliklubi Paide Teatrile, millele pandi alus käesoleva aasta 1. augustil. Teatri moodustab kuueliikmeline professionaalne püsitrupp, kellele projektipõhiselt liidetakse Eesti näitlejaid, lavastajaid ning valgus-, video-, heli-, ja lavatehnilist personali. Teater toob oma avahooajal välja neli uuslavastust ning avas ka Kesk-Eestis väga oodatud teatriõppe noortestuudio. 

Paide Teater on oma lühikese tegutsemisajaga jõudnud juba kõikide suurte Eesti meediakanalite ekraanide ning veergudeni. Teater otsib enamat ning usub, et väikeses kohas on võimalik teha suuri asju - teha maailma parimat teatrit! Lisainfo: www.paideteater.ee

Kuidas Tooliklubiga liituda?

Nii nagu ka kolm esimest Tooliklubi aktsiooni, saab ka nüüd soetada muusika- ja teatrimaja suurde saali omanimelise tooli. Omaniku silt jääb toolile kaheks aastaks aktsiooni lõpuni.

Üks tool maksab 100 € ning osta saab nii palju toole, kui keegi soovib.

Tooli(de) ostmiseks sõlmitakse Tooliklubi liikmega kaheaastane leping. Lepingutingimused leiab www.pamt.ee. Toolide müük kestab kuni 15. novembrini. PAMT võtab aasta lõpuni vastu ka vabalt valitud summas annetusi.

Esimene Tooliklubi loodi 2012. aastal. Aastate jooksul on Tooliklubi liikmeid olnud nii eraisikute kui ka ettevõtete seas.