Lageda tee 1 ja Lageda tee 3 projekteerimistingimuste väljastamise avatud menetluse teade

Paide linnavalitsus korraldab avatud menetluse projekteerimistingimuste väljastamisel 22. juuni 2007 Paide vallavalitsuse otsusega nr 241 kehtestatud Mäo külas asuva Lageda kinnistu detailplaneeringu tingimuste täpsustamiseks. OÜ Mapri Ehitus esitas Paide Linnavalitsusele projekteerimistingimuste taotluse seemnekeskuse ja teraviljakompleksi püstitamiseks Lageda tee 1 ja Lageda tee 3 kinnistutele. Kinnisasjadel soovitakse täpsustada detailplaneeringus määratud hoonestusala tingimusi, kõrgust, hoonestuslaadi ning kasutamise otstarvet. Projekteerimistingimustega tehakse ettepanek kinnisasjade detailplaneeringu nõuete täpsustamiseks.

Ettepanekud projekteerimistingimuste eelnõu kohta palume esitada kirjalikult hiljemalt 21. maiks 2023 e-maili aadressile: paide@paide.ee

Tutvu eelnõuga: https://paide.kovtp.ee/et/projekteerimistingimused

Lisainfo: