Bussipeatuste muudatuste info seoses Paide Teatri avalavastusega "VÄLJAK"

Seoses Paide keskväljakul etenduva Paide Teatri uue meeskonna avalavastusega "VÄLJAK" on ajavahemikus 30.05.2023 kell 12.00  kuni 07.06.2023 kell 23.00 keskväljaku bussipeatus Paide Püha Risti kiriku Tallinna tänava poolses nurgas Pizzakioski vastas ja seal peatuvad kaugsõiduliinid.

Liini nr 10 (Paide-Türi-Särevere) buss väljub ajutise liikluskorralduse ajal Paide Muusika- ja Teatrimaja juurest (Kesklinna bussipeatus).

Keskväljakut läbivad Mäo suunas liikuv liin 10A (Kutsekooli peatuseni), 10C (Mäo keskus) ja 10D (Mäo keskus). Mäo suunale on paigaldatud ajutine bussipeatus reisijate sisenemiseks.

Teised maakonnaliinide bussid sõidavad Mäo suunas Kultuurikeskus-Puuvilja tn-Lai tn-Tallinna tn kaudu.

Palume võimalike ebamugavuste pärast vabandust ja jääme lootma elanike mõistvale suhtumisele.

Liikluskorralduse muudatuse eest vastutav isik on Paide Teatri juht Mariliis Peterson, tel. (+372) 5559 2094.

Liiklusskeem (PDF)

Järvamaa Ühistranspordi Keskuse koduleht