Märka Paides kauneid jõuludekoratsioone!

Paide linnavalitsus korraldab kaheksandat korda konkurssi „Jõulumeeleolu", et tunnustada ja märgata jõulukaunistustesse panustanud linlasi. Konkursil on kolm kategooriat:

• pereelamud (sh suvilad ja paariselamud)
  • rida- ja korterelamud
  • vaateaknad, asutused ja ettevõtted

Kaunitest kinnistutest võivad teada anda kõik ning seda kuni 1. jaanuarini 2023 telefonidel 383 8600 (sekretär) ja 55561603 (linnaarhitekt), e-posti teel aadressil paide@paide.ee või Paide linna Facebooki lehel. Kinnistuid hindab žürii koosseisus Kulno Klein, Peter Luuk, Karola Jaanof, Tiina Kivila, Siret Pihelgas, Natalja Haug ja Anne Oja. Konkursil hinnatakse ainult avalikku ruumi eksponeeritud vaateaknaid ning hoonete ja kinnistute talve- või jõuludekoratsioone. Peamisteks hindamiskriteeriumiteks on kujunduse teemakohasus ja sobivus ümbritsevasse avalikku ruumi, terviklikkus ja uudsus ning materjalikasutus.

Eelmisel aastal võitnud objektid käesoleval aastal kandideerida ei saa, konkursi võitjaid tunnustatakse „Hüvasti jõuluaeg" üritusel.