Paide linnavalitsus sai uue avalike suhete peaspetsialisti

Alates 8. märtsist 2023 asus Paide linnavalitsuse avalike suhete peaspetsialisti ametisse Eliise Peelo.

Keskhariduse Inglismaal omandanud Eliisel on mitmekülgne kogemustepagas sotsiaalteaduste õpingutest nii Tallinna Ülikoolis (bakalaureusekraad, cum laude) kui Tartu Ülikoolis (magistrikraad omandamisel). Bakalaureuseõpingute ajal oli Eliise kursusevanem, tuutor, Tallinna Ülikooli üliõpilaskonna volikogu liige ning Rahvusvaheliste ja Sotsiaaluuringute Instituudi üliõpilasnõukogu esimees. Lisaks on Eliise osalenud tudengitele suunatud intensiivses arenguprogrammis Domus Dorpatensis Akadeemia, kus omandas ühe õppeaasta jooksul teadmisi ja oskusi mh avatud ühiskonna põhimõtetest, disainimõtlemise protsessi läbiviimisest, avalikust esinemisest ja suhtlemisoskustest, väitlemisest ja mõtlemisvõtetest. Eliise toimetas viimastel aastatel põhiliselt kolmandas sektoris. Ta on seotud olnud nelja mittetulundusühingu asutamise, juhtimise ja/või tööülesannetega, sh suhtekorraldusega.

Avalike suhete peaspetsialisti peamisteks ülesanneteks on Paide linna meediasuhtluse korraldamine ja jäädvustamine, avalikkuse informeerimine volikogu ja linnavalitsuse tegevusest, raadiosaadete ettevalmistamine ja läbiviimine, linnalehe toimetamine ja levitamise korraldamine, linna kodulehe haldamine ja pidev aktualiseerimine.

Eliise kontaktid:

Mob: 5627 5233