Paide linnavolikogu 15.12.2022 istungi päevakord

Paide linnavolikogu istung 15. detsembril 2022 algusega kell 13.00 Paide raekojas.

Ülekande link: videolevels.com/paide

Eelnõud

Päevakord:

• Paide Linnavolikogu määruse eelnõu „Paide linna 2023. aasta eelarve" 1. lugemine
Ettekandja: linnapea Kulno Klein
Kaasettekandja: sotsiaalkomisjoni esimees Valeri Ivanov
Kaasettekandja: eelarvekomisjoni esimees Vilina Hange
  • Paide Linnavolikogu määruse eelnõu „Paide Linnavolikogu 18.01.2018 määruse nr 1 "Paide Linnavalitsuse hallatavate asutuste töötajate töötasustamise alused ja kuu töötasu alammäärad" muutmine"
Kaasettekandja: eelarvekomisjoni esimees Vilina Hange
  • Paide Linnavolikogu otsuse eelnõu „Paide Muusikakooli õppetasu"
Kaasettekandja: eelarvekomisjoni esimees Vilina Hange
  • Paide Linnavolikogu otsuse eelnõu „Linnavolikogu ettepanek linnavalitsusele, koostada korralduse eelnõu, millega tühistatakse linnavalitsuse 28. oktoobri 2022 korraldus nr 350"