Paide linnavolikogu 18.05.2023 istungi päevakord

Paide linnavolikogu istung 18. mai 2023 algusega kell 13.00 Paide raekojas.
Ülekande link: videolevels.com/paide

Eelnõud

Päevakord:

1. Informatsioon. SA Paide Haldus
Ettekandja: SA Paide Haldus juhatuse liige Peeter Saldre

2. Paide Linnavolikogu määruse eelnõu „Paide linna 2023. aasta 1. lisaeelarve" 1. lugemine
Ettekandja: linnapea Kulno Klein
Kaasettekandja: eelarvekomisjoni esimees Vilina Hange

3. Paide Linnavolikogu määruse eelnõu „Paide Linnavolikogu 21. detsembri 2017 määruse nr 48 „Maamaksumäär ja maamaksust vabastamise alused" muutmine" 1. lugemine
Kaasettekandja: eelarvekomisjoni esimees Vilina Hange

4. Paide Linnavolikogu määruse eelnõu „Paide Linnavolikogu 15. märtsi 2018 määruse nr 19 "Paide Hillar Hanssoo Põhikooli põhimäärus" muutmine"
Kaasettekandja: haridus-ja kultuurikomisjoni esimees Anneli Suits