PAIDE LINNAVALITSUS

Aadress: Keskväljak 14, 72711 Paide
E-post: paide@paide.ee
Üldinfo: (+372) 383 8600

IBAN: EE611010702000611004 (SEB Pank AS)

           EE152200221040007237 (Swedbank AS)
              EE864204278630757205 (COOP Pank AS)

           

Registrikood: 77000246
Arvete esitamine toimub ainult läbi e-arvekeskuse.

Tööajad:
EN 8.0017.00
R 8.0015.45*
Lõuna 12.0012.45

Alates 1. juulist kuni 31. juulini 2024 on linnavalitsus kodanikele avatud 8.00 - 16.00.

* Iga kuu teisel reedel on linnavalitsuse sisetööpäev ja linnakodanike teenindamist ei toimu.
Vabandage võimalike ebamugavuste pärast.

ROOSNA-ALLIKU TEENINDUSKESKUS
Aadress: Pargi tn 10, Roosna-Alliku 73201 Paide linn

Tööajad:

E–N 8.00–17.00
R 8.00–15.45
Lõuna 13.00–13.45

 LEIA KIIRELT:
LINNAJUHID HARIDUS
LINNAKANTSELEI

KULTUUR, SPORT,
NOORSOOTÖÖ

LINNAVOLIKOGU LASTEKAITSE
ARENDUS LINNAMAJANDUSOSAKOND
AVALIKUD SUHTED PEREKONNASEISUTOIMINGUD
FINANTSOSAKOND SOTSIAALOSAKOND
   
KÕIK KONTAKTID
Ametikoht Ametniku nimi Haridustase Telefon E-post Lisainfo
Linnapea Kaido Ivask   383 8601;
5169 955
kaido.ivask@paide.ee
a
metlikud kutsed: paide@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
 

Linnavolikogu sekretär Jane Kõnno   383 8604;
5847 0604
jane.konno@paide.ee Puhkusel 4.07 - 2.08.2024
Avalike suhete peaspetsialist Annely Erm  

383 8623;
5562 5666

annely.erm@paide.ee  
Hariduse peaspetsialist Enn Lehtpuu   383 8622;
529 6515
enn.lehtpuu@paide.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Infotehnoloogia peaspetsialist Peeter Läll   383 8606;
513 3635
peeter.lall@paide.ee  
Arenduse
peaspetsialist
ametikoht täitmata      

 

Kultuuri-, spordi- 
ja noorsootööspetsialist
Anu Puusepp   383 8621;
509 7675
anu.puusepp@paide.ee Puhkusel 1.07 - 27.07.2024, asendab Enn Lehtpuu

LINNAKANTSELEI (Keskväljak 14)

Ametikoht Ametniku nimi Haridustase Telefon E-post Lisainfo
Linnasekretär Leemet Paulson   383 8624;
5550 0011
leemet.paulson@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Puhkusel 1.07-31.07.2024, asendab Mait Grigorjev

Jurist ametikoht täitmata   383 8608;
 

 

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Perekonnaseisutoimingute
spetsialist
Kristina Lill   383 8603 kristina.lill@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Personalispetsialist Rita Laanetu   383 8616;
5301 3825
rita.laanetu@paide.ee  
Teabehalduse spetsialist 
(Keskväljak 14)
    383 8601   Asendab Janeli Pikas
Infospetsialist
(Pärnu tn 3)
Janeli Pikas   383 8600 janeli.pikas@paide.ee Puhkusel 25.06 – 14.07.2024, asendab Anne-Ly Mägi
Registrispetsialist
(Pargi tn 10, Roosna-Alliku)
Anne-Ly Mägi   389 5482 anne-ly.magi@paide.ee  


LINNAMAJANDUSOSAKOND (Pärnu tn 3)

Ametikoht Ametniku nimi Haridustase Telefon E-post Lisainfo

Linnamajandusosakonna
juhataja

Mait Grigorjev   383 8646;
511 3380
mait.grigorjev@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Roosna-Alliku teenindus-
keskuses R kell 9-12

 

Keskkonna peaspetsialist Tiina Kivila   516 9959 tiina.kivila@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Maakorralduse
peaspetsialist
Gustav Madis   383 8635;
523 9110

gustav.madis@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Puhkusel 24.06 – 7.07.2024, asendab 24. – 28.06 Peter Luuk, 29.06 – 7.07 Anti Annus

Linnaarhitekt Peter Luuk   383 8632;
555 61603

peter.luuk@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Puhkusel 1.07 - 12.07.2024, asendab Anti Annus

Planeeringute peaspetsialist

Anti Annus   383 8619;
511 3815

anti.annus@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Ehituse peaspetsialist
Hooned, hoonete ehitus
Enn Mäger   383 8642;
507 7131
enn.mager@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Linnavarahaldur Maarika Heinaste   383 8637;
5312 0373
maarika.heinaste@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Ehituse ja järelevalve peaspetsialist

Marek Kask

 

383 8636;
585 00396

marek.kask@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
 

Teede peaspetsialist Marion Kütt   383 8634;
5555 0648
marion.kytt@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Puhkusel 25.06 – 12.07.2024, asendab Enn Mäger

Majandusjuhataja Andrus Jakobson   507 9717 andrus.jakobson@paide.ee Puhkusel 25.06 – 22.07.2024, asendab Arne Palitser
Majandusjuhataja Arne Palitser   512 1454 arne.palitser@paide.ee
Välitööde juht Jaak Alla   581 83090 jaak.alla@paide.ee  

 

SOTSIAALOSAKOND (Pärnu tn 3)

Ametikoht Ametniku nimi Haridustase Telefon E-post Lisainfo

Sotsiaalosakonna juhataja 

(Valdkonna kavandamine, osakonna
töökorraldus, koostöö asutuste vahel)

Anne Klettenberg   383 8626; 

524 3592

anne.klettenberg@paide.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
 

Sotsiaaltöö peaspetsialist

(Üldhooldusteenus, täisealiste
eestkoste, tahtest olenematu ravi
korraldamine)

Laura Kind   383 8613;
5899 8962

laura.kind@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
E, N kell 9–12 ja 13–15

 

Sotsiaaltöö spetsialist

(Täisealise isiku hooldus ja hooldaja-
toetus, koduhooldus, tugiisiku- ja
isikliku abistaja teenus, eluruumi
tagamise teenus, varjupaigateenus,
omasteta isiku matmise korraldamine,
sotsiaaltransporditeenuse
korraldamine)

Marit Leppoja

  383 8612;
5837 6056
marit.leppoja@paide.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Puhkusel 8.07 - 14.07, asendab Anne Klettenberg
 

Sotsiaaltöö spetsialist

(Sotsiaaltoetused, sh toimetulekutoetus,
matusetoetus, toiduabi, võlanõustamise
määramine,  parkimiskaartide
väljastamine)

ametikoht täitmata
Asendab Anne Klettenberg
  383 8628;
 
 

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Paides E, N 9–12 ja 13–15 ja T 13-15
Roosna-Alliku teeninduskeskuses
 T kell 9–12 iga kuu teisel ja neljandal nädalal.
 

Sotsiaaltöö spetsialist

(Sotsiaaltoetused, sh toimetulekutoetus,
matusetoetus, toiduabi, võlanõustamise
määramine, parkimiskaartide
väljastamine)

ametikoht täitmata  


 

 

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

E, T, N 9–12 ja 13-15

Laste heaolu spetsialist

(Laste ja perede nõustamine,
abivajava ja hädaohus lapse
abistamine, asendushooldus-
teenuse korraldamine)

Kristi Lepiste

 

383 8618;
5559 4030

kristi.lepiste@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Laste heaolu spetsialist

(Laste ja perede nõustamine,
abivajava ja hädaohus lapse
abistamine, asendushooldus-
teenuse korraldamine)

Kärol Piirits

 

383 8627;
5555 3793

karol.piirits@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Noorte heaolu spetsialist
(
Noortegarantii tugisüsteemi kuuluvate noorte nõustamine,
noorte tööalase konkurentsivõime parandamine
ja nende tööle aitamine või haridussüsteemi lõimumine,
info vahendamine ja teadlikkuse tõstmine,
teenuste seire ja noori toetavate tegevuste analüüs)

Kristi Tammistu   383 8629;
557 4742

kristi.tammistu@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Hooldustöötaja  Eevi Lausvee   5899 9263    
Hooldustöötaja Tatjana Evart   5899 9261   Puhkusel 8.07 - 21.07.2024, asendab Marina Evart
Hooldustöötaja Janika Mändla   5330 8527    
Hooldustöötaja Kätlin Koks   5899 9262    
Hooldustöötaja Anneli Žmud   5982 2408    
Tugiisik Aira Hein   520 1404    
Autojuht Ivo Raudvee   5681 2424   Puhkusel 25.06 – 8.07.2024, asendab Marko Kuivonen

             

FINANTSOSAKOND (Pärnu tn 3)

Ametikoht Ametniku nimi Haridustase Telefon E-post Lisainfo
Finantsosakonna           
juhataja
Kaja Kört   383 8641;
53411925
kaja.kort@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Puhkusel 8.07 - 21.07.2024,
8. - 14.07 asendab Saima Piisner, 15.-21.07 asendab Agne Pajula

Pearaamatupidaja

Agne Pajula

 

383 8644;
510 9694

agne.pajula@paide.ee Puhkusel 1.07 - 14.07.2024,
1.07-7.07 asendab Kaja Kört,
8.07 - 14.07 asendab Saima Piisner
Ökonomist Saima Piisner   383 8643;
501 7770
saima.piisner@paide.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
 

Raamatupidaja Inge Lagi   383 8647 inge.lagi@paide.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Puhkusel 8.07 - 21.07.2024, asendab Lenna Leppoja
Raamatupidaja Ene Remikül   383 8648 ene.remikyl@paide.ee  
Raamatupidaja Lenna Leppoja   383 8640;
5880 5531
lenna.leppoja@paide.ee

 

 
 
Raamatupidaja Ametikoht täitmata        



Paide linna ametiasutuse teenistujate palgajuhend