Linnavalitsus pakub tööd sotsiaaltöö spetsialistile

Paide Linnavalitsus korraldab avaliku konkursi sotsiaaltöö spetsialisti ametikohale

Konkursi tähtaeg: 19.06.2024

Otsime oma meeskonda suure südamega inimest, kelle kireks on aidata abivajajaid.

Peamiste ametiülesanded:

•             Sotsiaalhoolekandealane (sh teenuste osutamisega seonduv) nõustamine, vältimatu sotsiaalabi korraldamine.

•             Rahaliste hüvitiste, sh toimetulekutoetuste ning teiste riigieelarvest ja kohaliku omavalitsuse eelarvest makstavate sotsiaaltoetuste määramine.

•             Abivajaduse väljaselgitamiseks kodukülastuste teostamine.

•             Andmete esitamine sotsiaalteenuste ja –toetuste andmeregistrisse STAR ja dokumendihaldussüsteemi Delta.

•             Valdkonna statistiliste andmete kogumine ja aruannete koostamine.

•             Valdkonna haldus- ja õigusaktide eelnõude koostamine.

•             Valdkonna toetuste eelarve eelnõude koostamisel osalemine.

•             Valdkonna projektitöödes osalemine.

Töökoha asukoht: Paide linn

Tööle asumise aeg: 1. juulil 2024

Rohkem infot on kaasas olevas konkursikuulutuses.

Ametikohale kandideerijal palume esitada allkirjastatud taotlus koos kinnitusega, et ei esine asjaolusid, mis välistavad ametniku teenistusse võtmise, motivatsioonikiri koos palgasooviga, elulookirjeldus ja koopia haridust tõendavast dokumendist.

Dokumendid esitada hiljemalt 19. juunil 2024 e-posti aadressil: rita.laanetu@paide.ee märgusõnaga „Sotsiaaltöö spetsialist".

Lisainfo sotsiaalosakonna juhatajalt telefonil 524 3592.