23. ja 24. augustil toimub tänavune Paide ralli

Humus Paide Rally toimub sel aastal 23.–24. augustil peamiselt Paide linna ning Türi ja Järva valla teedel. Seekord on kavas 5 kiiruskatset ja kõiki sõidetakse läbi kaks korda. Katsete kogupikkus on 124,96 kilomeetrit. Osalemas on üle 100 ekipaaži nii Eestist kui ka mitmest välisriigist.

Reedel antakse start juba eelnevatest aastatest tuttavale Rava kiiruskatsele kell 16.52, sealt suundutakse Paide linnakatsele (start kell 17.59). Pärast seda suundutakse Service parki ja toimub võistlejate regrupeerimine ning seejärel korratakse Rava kiiruskatset (esimese masina start kell 19.46) ja jõutakse jälle Paide linnakatsele (start kell kell 20.53)

Laupäeval alustatakse nõudliku, põneva ja paljude rallisõitjate meeliskatsega Põikval (esimene masin stardib kell 8.58), seejärel suundutakse uutele kiiruskatsetele Võidulasse (katse algus kell 9.51) ja Vahastusse (kell 10.59). Peale lõunapausi tehakse võistlejate regrupeerimine ning sõidetakse kiiruskatsed veel korra läbi, Põikva kell 14.05, Võidula kell 14.55 ja Vahastu kiiruskatse start algab kell 16.03.

Kõik kiiruskatsed on sel aastal piletivabad ning seega rallisõpradele täiesti tasuta.

Korraldajad paluvad pealtvaatajatel järgida ohutusreegleid ja täita rajajulgestaja korraldusi.

Laupäeva õhtul toimub ralli lõpupidu, mille korraldas Paide linnavalitsus. E-piim spordikeskuse uksed avatakse kell 19.00. Üles astuvad Järvamaa DJ-d ja ansamblid.

Rohkem infot saab ralli kodulehelt.