KÜLAD PAIDE LINNAS
Aleviku- ja külavanema statuut
Paide linna külavanematele saab kirjutada:
kylavanemad@paide.ee

 

KÜLA ELANIKE ARV
(01.07.2021)
KÜLAVANEM VÄÄRT VAATAMIST-KÜLASTAMIST

1. Allikjärve küla

69 Sille Pudel
sille@nautleja.com
Tel: 534 61953
 

2. Anna küla

64 Karin Seema
info@aarmanpuit.ee
EELK Anna Kirik
Anna Vaba Aja Maja

3. Eivere küla

47   Eivere mõis
Eivere klaverifestival
4. Esna küla 10   Esna mõis
5. Kaaruka küla 64 Kaire Lõhmus
kairelohmus666@gmail.com
 
6. Kihme küla 7    
7. Kirila küla 26    
8. Kirisaare küla 44    
9. Kodasema küla 28   Kodasema mõis
10. Koordi küla 38   Koordi tallid
Equilibre hobukooli park
11. Korba küla 43 Tertu Raudkivi
1.tertu@gmail.com
Tel: 534 78236
 
12. Kriilevälja küla 104 Kuido Pettai
tigekala4@gmail.com
 
13. Mustla küla 34 Tõnu Ulla  
14. Mustla-Nõmme küla 24 Harti Paimets
harti.paimets@gmail.com
Tel: 503 6358
 
15. Mäeküla küla 27 Annely Klausen
annelyklausen@gmail.com
Mäeküla kõrts
Kiirtoidurestoran "Mäeküla peatus"
16. Mäo küla 77 Maili Orgma
mailiorgma@hot.ee
Mäo mõis
Liivi sõja monument
17. Mündi küla 55 Evi Kass
evikivisikk@gmail.com
Mündi mõis
18. Nurme küla 22 Marika Joa
marikakreits@gmail.com
 
19. Nurmsi küla 92 Ulvi Meikup
kysitleja22@hot.ee
Nurmsi lennuväli
20. Oeti küla 47    
21. Ojaküla küla 16 Indrek Riistan
indrekriistan@gmail.com
 
22. Otiku küla 23    
23. Pikaküla küla 47 Pärja Punapart
punapart@hot.ee
 
24. Prääma küla 22 Krista Passimägi
kristapassimagi@gmail.com
Prääma mõis
Prääma muistne rabatee
25. Puiatu küla 20 Ahti Männik
ahti.mannik@gmail.com
 
26. Purdi küla 50 Mairon Nugis
mairon.nugis12@gmail.com
Purdi mõis
Purdi külaselts
27. Roosna-Alliku alevik 433 Sille Pudel
sille@nautleja.com
Tel: 534 61953
Roosna-Alliku Põhikool
Roosna-Alliku mõis
Roosna-Alliku kalakasvandus
28. Sargvere küla 188 Eha Martma
ehamartma1@hot.ee
Lennuklubi Keelutsoon
Sargvere Maakultuuri Edendamise Selts
Sargvere mõisa muuseum
Sargvere saar
Verner Nerepi mälestuskivi
29. Seinapalu küla 20 Anu Käärik
anu.kirjad@mail.ee
 
30. Sillaotsa küla 48 Andrus Bombul
andruss@hot.ee
Sillaotsa kalmistu
31. Suurpalu küla 82 Meelis Aasa
aasameelis@gmail.com
 
32. Sõmeru küla 24    
33. Tarbja küla 289   Tarbja Külaselts MTÜ
Tarbja Lasteaed-Kool
Kükita Kohvik
Tarbja järv
34. Tännapere küla 12    
35. Valasti küla 79 Marko Alev
alevmarko@gmail.com
 
36. Valgma küla 51 Andres Kivilaid
andres.kivilaid@orange.fr
Valgma külaselts
Hindreku talu
37. Vedruka küla 25    
38. Veskiaru küla 8 Taimo Arume  
39. Viisu küla 221 Aivar Tubli
aivar.tubli@paide.ee
Viisu Lasteaed
Viisu küla ja Kreutzwald
40. Viraksaare küla 102 Jaan Madis
madised@hot.ee
Ühisveevärgi projekt 2018/2019
41. Võõbu küla 16 Jaanika Lillenthal
lipilapipood@gmail.com
Matsimäe pühajärv