PAIDE LINNAVOLIKOGU

Vastuvõtt toimub eelneval kokkuleppel.
Registreerimine: (+372) 383 8604 
 

KONTAKT:

Ametikoht Nimi E-mail Telefon Lisainfo
Linnavolikogu esimees Priit Värk priit.vark@paide.ee    
Linnavolikogu aseesimees Priit Põder   5344 9936  
Linnavolikogu sekretär Jane Kõnno jane.konno@paide.ee

 

383 8604;
5847 0604

 


PAIDE LINNAVOLIKOGU LIIKMED:

Nimi Valimisnimekiri E-mail Telefon
Siret Pihelgas Valimisliit Paide - Inimeste linn    

Sille Pudel Volitused peatatud 10.01.2024 - 1.06.2024 (k.a)

Asendab Kristi Rohtla

Valimisliit Paide - Inimeste linn, fraktsioonitu

   
Margit Udam Valimisliit Paide - Inimeste linn margit.udam@paide.ee 5664 4772
Anneli Suits Valimisliit Paide - Inimeste linn anneli.suits@paide.ee 5349 4224
Kulno Klein Valimisliit Paide - Inimeste linn, fraktsioonitu    
Ilmar Koppel Valimisliit Paide - Inimeste linn ilmar.koppel@paide.ee 5596 9262
Mihhail Feštšin ISAMAA Erakond    
Ründo Mülts ISAMAA Erakond   5668 2165 
Andrus Tull ISAMAA Erakond    
Janis Tikk ISAMAA Erakond    

Kersti Sarapuu Volitused peatatud alates 19.11.2021

Asendab Ain Petrov

Keskerakond

 

 

 

 

Valeri Ivanov Volitused peatatud alates 5.01.2024

Asendab Kai Kimmel Volitused peatatud 11.01-11.04.2024 (k.a)

Asendab Hannes Soonsein

Keskerakond

 
Peeter Saldre Keskerakond   504 4128
Kalle Grünthal Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kalle.grynthal@riigikogu.ee  
Priit Põder Eesti Konservatiivne Rahvaerakond priit.poder@paide.ee 5344 9936
Mart Mikson Eesti Konservatiivne Rahvaerakond mart.mikson@paide.ee 5689 4488
Tarmo Alt Eesti Reformierakond tarmo.alt@paide.ee  
Ülle Tilga Eesti Reformierakond    
Vilina Hange Eesti Reformierakond   514 0400
Priit Värk Valimisliit "UUS Paide" priit.vark@paide.ee  
Veiko Natus Valimisliit "UUS Paide"   511 1360
Aivar-Joel Rikk Valimisliit "UUS Paide"   553 3656
Alo Aasma Valimisliit Paide - Inimeste linn, fraktsioonitu alo.aasma@paide.ee 5599 7763


Paide Linnavolikogu liikmete registreerimise otsus

Kuidas vältida huvide konflikti omavalitsuses?