Linnavolikogu esimees
Aivar Tubli (KE)
501 2380
aivar.tubli@paide.ee

Kodanike vastuvõtt igal teisipäeval kell 08.00-10.00. Registreerimine: Ragne Heiste, tel 38 38 604


Linnavolikogu aseesimees
Mihhail Feštšin (Isamaa)
514 6501
mihhail.festsin@jmh.ee
 

Isamaa
Andres Jalak
505 3334
andres.jalak@gmail.com
Raivo Raja
520 9089
raivo.raja@mail.ee
Janis Tikk
562 85541
tikk24@hotmail.com

Andrus Tull
513 6793
andrustull@hot.ee

Mart Mikson
568 94488
keskmees@gmail.com

 

Keskerakond
Valeri Ivanov
513 7559
valeri.ivanov156@gmail.com
Kai Kimmel
510 5982
kaikimmel@hot.ee

Are Riistan
505 2238
are.riistan@gmail.com
Hannes Soonsein
503 9219
hannes@stik-elekter.ee
 
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Ilmar Koppel
559 69262
ilmar.koppel@mail.ee
Anneli Suits
534 94224
suitsanneli@gmail.com
Kaspar Tammist
580 10018
kaspar@jarva.ee
Margit Udam
566 44772
margit.udam@gmail.com
 

Reformierakond
Tarmo Alt
516 8682
tarmo.alt1984@gmail.com
Harti Paimets
503 6358
harti.paimets@gmail.com
Andres Müürsepp
503 0854
andres.muursepp@jmh.ee
   
Valimisliit "Suur-Järvamaa" Alo Aasma
559 97763
alo@paide.ee

Toomas Agasild
504 3442
ta@viking.ee
Janno Viilup
5126652
janno.viilup@sportland.ee
   
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Andres Põllu
510 9049
p6llukas@hot.ee
Priit Põder
534 49936
priitpoder99@gmail.com
     


Paide Linnavolikogu liikmete registreerimise otsus

Volikogu sekretär Ragne Heiste
383 8604
ragne.heiste@paide.ee

Istungi veebiülekanne.

Voldik "Kuidas vältida huvide konflikti kohalikus omavalitsuses?"