14.10.19

 
Spordiklubi Maribel - Paide Võimlemiskool
Tuleviku tn 5, Paide
Juhatuse liige: Piret Tuiken
514 7741
piret@voimlemiskool.ee; piret@maribel.ee
www.voimlemiskool.ee/
MTÜ Hotsport - Spordiklubi Hotsport Kool
Tööstuse 20 -20, Paide
Juhatuse liige: Taimi Ainjärv
503 9159
info@hotsport.ee
Tuleviku 5, Paide
Tegevdirektor: Viljar Pennert
555 45 000, viljar@kk7.ee
info@kk7.ee
Crause Tantsukool
pamt.ee/crause-tantukool/
MTÜ Paide Võrkpalliklubi
Viraksaare küla, Mesilase tee 4, 72754
Juhatuse liige: Piret Reinfeld
504 2105
piret.reinfeld@mail.ee
MTÜ Paide Ujumisklubi - Paide Ujumisklubi Ujumiskool
Ruubassaare tee 5, Paide
Juhatuse liige: Kristi Rohtla
569 06096

paideujumisklubi@gmail.com

Järvamaa Jalgpalliklubi
Kure tn 7-1, Paide linn
Juhataja: Viktor Mets
562 51081
MTÜ Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond
Aiavilja tn 1, Paide linn
Tegevjuht: Jaanus Pruuli
Roosna-Alliku Spordiklubi
Pargi 10, 73201 Paide
SK liige: Eve Sissas
sassis@hot.ee
Roosna-Alliku Motoklubi
Kooli 4, Roosna-Alliku
Juhatuse liige: Lembit Nõlvak
505 6881
lembit@pakiauto.ee
MTÜ Paide Ramm
Juhatuse liige: Ilmar Koppel
559 69262

Spordiklubi Paide Kang
Otsa talu Kirisaare küla
Juhatuse liige: Aivar Koppel
5801 3953
aivar.koppel@mail.ee

Järvamaa Bridžiselts
Juhatuse liige: Jaan Pärna  
Jaan.Vosu@mnt.ee
MTÜ Spordilabor 
Prääma tee 5a -8, Paide
Juhatuse liige: Kaspar Tammist
580 10 018 
kaspar@jarva.ee
MTÜ Järvamaa Kabeklubi 
Karja tn 3-33, Paide
Juhatuse liige: Andrus Tull
513 6793
andrustull@hot.ee
MTÜ Järva Liikumispuuetega Inimeste Selts
Lai tn 33, Paide
Juhatuse liige: Siina Truutina
385 2553, 533 16949 
siinat57@gmail.com
MTÜ Paide Vabatahtliku Tuletõrje Selts 
Põllu tn 23, Paide
Juhatuse liige: Margo Tammepõld
515 5461
margo.tammepold@rescue.ee
Spordiklubi Sargvere
Santeri, Sargvere
518 9801
jaan.sapp@paidetervis.ee
 
MTÜ Järvamaa Ratsaspordi Klubi 
Kirisaare küla, Roosna-Alliku
Juhatuse liige: Raivo Laanet
515 8284, 
raivo@koorditallid.ee
www.koorditallid.ee
Paide Autospordiklubi
Kevade tn 7-7, Paide
501 2288
MTÜ Järvamaa Laskespordiklubi 
Kooli tn 1, Paide
529 4263
jarvalk@hot.ee
MTÜ Järvamaa Saalihokiklubi 
Koeru tee 6, Sargvere
Juhatuse liige: Taiga Laur
519 63823
taiga.laur@gmail.com
Paide Maleklubi
Joodi tn 30, Paide
580 53895
MTÜ Järva Noorte Maleklubi  - Hillar Hanssoo Malekool
Kooli tn 1, Paide
Juhatuse liige: Toomas Mihkelev
566 80278
maletom@hot.ee
MTÜ Karateklubi "Täht" - Paide Karatekool
Valli 8, Paide
Juhatuse liige: Tarmo Alt
385 3520 
tarmo.alt1984@gmail.com
MTÜ Paide Sport -  FC Paide Jalgpallikool
Mündi tee 16, Paide
Juhatuse liige: Veiko Kurim
523 1218
veiko.kurim@mail.ee
VT Sport MTÜ
Pärnu tn 13-45, Paide linn
566 36945
veiko@jvk.ee
JJ-Street Tantsukool
MTÜ Urban Style
Filtri tee 1, Tallinn 10132
info@jjstreet.ee
530 87045
https://jjstreet.ee/
 

MTÜ Spordiklubi Kati
Mündi 43-8 Paide 72719
Katrin Kaasik
Tel 53301823
kati@katispordiklubi.ee
www.katispordiklubi.ee