Pakume tööd arenduse peaspetsialistile

Paide Linnavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi arenduse peaspetsialisti ametikoha täitmiseks.

ArenduArenduse peaspetsialisti töö eesmärgiks on Paide linna arendustegevuste edukas korraldamine, väliskoostöö arendamine, projektide algatamine ja elluviimise korraldamine ning turismi- ja ettevõtlusvaldkonna tegevuste koordineerimine.

Teenistusse asumise aeg: esimesel võimalusel
Tingimused ja lisainfo: Ametikohale kandideerijal palume esitada allkirjastatud taotlus koos kinnitusega, et ei esine asjaolusid, mis välistavad ametniku teenistusse võtmise, motivatsioonikiri koos palgasooviga, elulookirjeldus ja koopia haridust tõendavast dokumendist. Dokumendid esitada hiljemalt 10. septembriks 2024 e-posti aadressil: rita.laanetu@paide.ee märgusõnaga „Arenduse peaspetsialist".

Lisainfot saab küsida Paide linnapea tel 516 9955.