Vähempakkumise konkurss „Mäo kolmnurga maaüksuse detailplaneeringu muutmine“ koostamiseks

Paide Linnavalitsus kutsub hinnapakkumise konkursile „Mäo kolmnurga maaüksuse detailplaneeringu muutmise koostamine"

Mäo kolmnurga maaüksuse detailplaneering kehtestati Paide Vallavolikogu 24.04.2008 otsusega nr 27.

Detailplaneeringu muutmine algatati Paide Linnavalitsuse 27.05.2024 korraldusega nr 144 ja kinnitati lähteseisukohad. Detailplaneeringu muutmise eesmärk on 2008. aastal planeeritud krundi pos 2 (Paide linna kinnistud Südamaa ja Mini-Eesti) ümberplaneerimine tootmismaa kruntideks, alale ruumilise terviklahenduse andmine, hoonestusalade, liikluskorralduse, haljastuse, veevarustuse ja kanalisatsiooni ning tehnovõrkude liitumiste planeerimine ja ehitusõiguse andmine. Planeeritav ala, ca 5,8 ha hõlmab Paide linna omandis kinnistuid Südamaa (katastritunnus 56502:002:0453) ja Mini-Eesti (katastritunnus 56502:002:0452) ning kinnistuid 5650396 Mäo tee (katastritunnus 56502:002:0009) ja Terminali tee lõik 1 (katastritunnus 56502:002:0481) planeeringulahenduse koostamiseks vajalikus mahus.

Detailplaneering ei muuda kehtivat Paide valla üldplaneeringut (https://paide.kovtp.ee/kehtivad-uldplaneeringud), keskkonnamõju strateegilist hindamist ei algatatud.

Detailplaneeringu koostamise eest tasub Paide Linnavalitsus, kes on planeeringust huvitatud isik.

Planeeringu koostamise tähtaeg on orienteeruvalt aprill-mai 2025.

Pakkumuse esitamise ja detailplaneeringu koostamise aluseks on linnavalitsuse korralduse nr 144 lähteseisukohad.

Tingimused pakkujale:

- Pakkuja peab vastama PlanS § 6 punktis 10 planeerijale esitatud tingimustele.

- Pakkumuses arvestada tehnovõrkude tehniliste tingimuste taotlemise kuluga.

- Pakkumuses arvestada geodeetilise uurimistöö mahuga 6 ha, sealhulgas kinnistute Ritsika ja Ruunasoo vahelise kraavi mõõdistamine Mäo teest lõunasuunas 50 meetri pikkuselt.

- Pakkumuses esitada eraldi geodeetiliste tööde maksumus, detailplaneeringu koostamise maksumus ja kogu töö maksumus (pakkumus) ilma käibemaksuta.

- Pakkumuse esitamise tähtaeg on 20. juuni 2024

- Pakkumus esitada e-posti aadressile: anti.annus@paide.ee

Ettepanek detailplaneeringu koostamise lepingu sõlmimiseks tehakse pakkujale, kelle pakkumus on kõige madalama hinnaga.

Paide linnavalitsus jätab omale õiguse lükata tagasi kõik pakkumused kui nende maksumused ületavad huvitatud isiku võimalused.

Küsimused konkursi kohta esitada Paide linnavalitsuse planeeringute peaspetsialist Anti Annus´e e-posti aadressile: anti.annus@paide.ee; tel: 511 3815.

Vajalikud dokumendid on leitavad siit.