11.01.22

VOLIKOGU KOMISJONID JA LIIKMED


Keskkonnakomisjon

  • elamumajandus (eluruumid, energiamajandus, soojamajandus, ühisveevärk ja kanalisatsioon);
  • keskkond ja heakord (kalmistu, keskkonnakaitse, jäätmekäitlus);
  • korrakaitse (avaliku korra tagamine, avaliku ürituse kord, kasside ja koerte pidamine, põllumajandusloomad);
  • planeerimine (detailplaneering, teemaplaneering, üldplaneering);
  • ehitus;
  • transport ja liiklus (kohanimed ja ruumiandmed, liikluskorraldus, teed, tänavad, ühistransport);
  • maakasutus;
  • külaliikumine (külaseltsid, külavanemad).

Esimees: Kulno Klein
Aseesimees: Aivar-Joel Rikk

Liikmed:

  • Sille Pudel
  • Laine Hallika
  • Hannes Soonsein
  • Vallo Pleesi
  • Harti Paimets
  • Helle Salum
  • Elliko Kõiv
  • Klaarika Uusmaa
  • Aular Soon


Eelarvekomisjon

  • linna arengu planeerimine (eelarvestrateegia, arengukava);
  • eelarve (lisaeelarved, eelarve täitmine);
  • majandus (majandusaasta aruanne, hanked, projektid, varalised kohustused, kohalikud maksud);
  • ettevõtlus (kaubandus, turism, reklaam, toetused);
  • linnaga seotud äriühingute, sihtasutuste, mittetulundusühingutega seonduv;
  • linnavara.

Esimees: Vilina Hange
Aseesimees: Priit Põder

Liikmed:

  • Ain Petrov
  • Peeter Saldre
  • Alo Aasma
  • Margus Nurmik
  • Ilmar Koppel
  • Andrus Tull
  • Kaido Ivask
  • Priit Värk
  • Marge Merisalu


Sotsiaalkomisjon

  • sotsiaalhoolekanne (teenused, toetused);
  • tervishoid (esmatasandi arstiabi, terviseedendus, hoolekandeasutused);
  • lastekaitse.

Esimees: Valeri Ivanov
Aseesimees: Mihhail Feštšin

Liikmed:

  • Kai Kimmel
  • Ülle Tilga
  • Kaspar Tammist
  • Roman Zarovski
  • Katrin Tamm
  • Jüri Kaugerand
  • Mart Mikson
  • Andres Kivilaid
  • Lagle Roo


Haridus- ja kultuurikomisjon

  • haridus (kool, huviharidus, lasteasutus);
  • kultuur (vaba aeg, kultuuriväärtuste kaitse);
  • noorsootöö;
  • sport.

Esimees: Anneli Suits
Aseesimees: Ründo Mülts

Liikmed:

  • Margit Udam
  • Barbi Valdmann
  • Kristi Rohtla
  • Vello Talviste
  • Eneli Kerro
  • Ants Hiiemaa
  • Anneli Tumanski
  • Tarmo Hints
  • Ott Koobas


Revisjonikomisjon

  • Täidab kohaliku omavalitsuse korralduse seaduses, kohaliku omavalitsuse üksuse finantsjuhtimise seaduses ja Paide linna põhimääruses sätestatud ning revisjonikomisjoni pädevusse antud ülesandeid.

Esimees: Kalle Grünthal
Aseesimees: Sille Pudel

Liikmed: 

  • Valeri Ivanov
  • Veiko Natus
  • Janis Tikk
  • Vilina Hange

 

Komisjonide ülesanded ja pädevus on määratud Paide linna põhimääruses.