KÜLAD PAIDE LINNAS
Aleviku- ja külavanema statuut
Paide linna külavanematele saab kirjutada:
kylavanemad@paide.ee

 

KÜLA ELANIKE ARV
(1.08.2022)
KÜLAVANEM VÄÄRT VAATAMIST-KÜLASTAMIST

1. Allikjärve küla

69 (69, seisuga 2021) Sille Pudel
sille@nautleja.com
Tel: 534 61953
 

2. Anna küla

55 (64) Karin Seema
info@aarmanpuit.ee
EELK Anna Kirik
Anna Vaba Aja Maja

3. Eivere küla

35 (47)   Eivere mõis
Eivere klaverifestival
4. Esna küla 9 (10)   Esna mõis
5. Kaaruka küla 65 (64) Kaire Lõhmus
kairelohmus666@gmail.com
 
6. Kihme küla 8 (7)    
7. Kirila küla 25 (26)    
8. Kirisaare küla 45 (44)    
9. Kodasema küla 32 (28)   Kodasema mõis
10. Koordi küla 38 (38)   Koordi tallid
Equilibre hobukooli park
11. Korba küla 44 (43) Tertu Raudkivi
1.tertu@gmail.com
Tel: 534 78236
 
12. Kriilevälja küla 128 (104) Kuido Pettai
tigekala4@gmail.com
 
13. Mustla küla 34 (34) Tõnu Ulla  
14. Mustla-Nõmme küla 22 (24) Harti Paimets
harti.paimets@gmail.com
Tel: 503 6358
 
15. Mäeküla küla 26 (27) Annely Klausen
annelyklausen@gmail.com
Mäeküla kõrts
Kiirtoidurestoran "Mäeküla peatus"
16. Mäo küla 86 (77) Maili Orgma
mailiorgma@hot.ee
Mäo mõis
Liivi sõja monument
17. Mündi küla 49 (55) Evi Kass
evikivisikk@gmail.com
Mündi mõis
18. Nurme küla 17 (22) Marika Joa
marikakreits@gmail.com
 
19. Nurmsi küla 89 (92) Ulvi Meikup
kysitleja22@hot.ee
Nurmsi lennuväli
20. Oeti küla 49 (47)    
21. Ojaküla küla 16 (16) Indrek Riistan
indrekriistan@gmail.com
 
22. Otiku küla 25 (23)    
23. Pikaküla küla 45 (47) Pärja Punapart
punapart@hot.ee
 
24. Prääma küla 23 (22) Krista Passimägi
kristapassimagi@gmail.com
Prääma mõis
Prääma muistne rabatee
25. Puiatu küla 23 (20) Ahti Männik
ahti.mannik@gmail.com
 
26. Purdi küla 48 (50) Mairon Nugis
mairon.nugis12@gmail.com
Purdi mõis
Purdi külaselts
27. Roosna-Alliku alevik 434 (433) Sille Pudel
sille@nautleja.com
Tel: 534 61953
Roosna-Alliku Põhikool
Roosna-Alliku mõis
Roosna-Alliku kalakasvandus
28. Sargvere küla 181 (188) Helle Salum

helle.salum@gmail.com
5271043

Lennuklubi Keelutsoon
Sargvere Maakultuuri Edendamise Selts
Spordiklubi Sargvere
Sargvere spordi- ja külaplats
29. Seinapalu küla 25 (20) Anu Käärik
anu.kirjad@mail.ee
 
30. Sillaotsa küla 52 (48) Andrus Bombul
andruss@hot.ee
Sillaotsa kalmistu
31. Suurpalu küla 85 (82) Meelis Aasa
aasameelis@gmail.com
 
32. Sõmeru küla 21 (24)    
33. Tarbja küla 293 (289)   Tarbja Külaselts MTÜ
Tarbja Lasteaed-Kool
Kükita Kohvik
Tarbja järv
34. Tännapere küla 10 (12)    
35. Valasti küla 83 (79) Marko Alev
alevmarko@gmail.com
 
36. Valgma küla 51 (51) Andres Kivilaid
andres.kivilaid@orange.fr
Valgma külaselts
Hindreku talu
37. Vedruka küla 24 (25)    
38. Veskiaru küla 8 (8) Taimo Arume  
39. Viisu küla 216 (221) Aivar Tubli
aivar.tubli@paide.ee
Viisu Lasteaed
Viisu küla ja Kreutzwald
40. Viraksaare küla 112 (102) Jaan Madis
madised@hot.ee
 
41. Võõbu küla 16 (16) Jaanika Lillenthal
lipilapipood@gmail.com
Matsimäe pühajärv