4.04.19

Aleviku- ja külavanema statuut

Paide külade teehoolduskaart 2019

Kohaliku omaalgatuse programmi kevadine taotlusvoor 2019

Hajaasustuse programmi kevadine taotlusvoor 2019

 Külad
Allikjärve
Elanike arv: 66 (seisuga 1.10.2018)
Külavanem: Sille Erala
sille@nautleja.com

Anna küla
Elanike arv: 68
Külavanem: Karin Seema
aarmanpuit@gmail.com
EELK Anna kirik
Anna Vaba Aja Maja

Eivere küla
Elanike arv: 43
Külavanem: Vladimir Kazakov vladimir.ka@mail.ee
Eivere mõis
Eivere klaverifestival
Esna (Paide)
Elanike arv: 11
Esna mõis
Kaaruka küla
Elanike arv: 66
Külavanem: Kaire Lõhmus
kairelohmus@hot.ee
Seppade päev
Kihme
Elanike arv: 9
Kirila
Elanike arv: 16
Kirisaare
Elanike arv: 41
Kodasema
Elanike arv: 25
Kodasema mõis

Koordi
Elanike arv: 30
Koordi tallid
Equilibre hobukooli park

Korba küla
Elanike arv: 39
Külavanem: Tertu Raudkivi
534 78236
1tertu@gmail.com
Kriilevälja küla
Elanike arv: 89
Külavanem: Kuido Pettai tigekala4@gmail.com
Mustla küla
Elanike arv: 38
Külavanem: Tõnu Ulla
Mustla-Nõmme küla
Elanike arv: 26
Külavanem: Harti Paimets
503 6358
harti.paimets@gmail.com
Mäeküla küla
Elanike arv: 23
Külavanem: Annely Klausen annelyklausen@gmail.com
Mäeküla kõrts
Kiirtoidurestoran "Mäeküla peatus"
Mäo küla
Elanike arv: 76
Külavanem: Maili Orgma mailiorgma@hot.ee
Mäo mõis
Mäo tööstusküla
Liivi sõja monument
Mündi küla
Elanike arv: 61
Külavanem: Evi Kass evikivisikk@gmail.com
Mündi mõis
Nurme küla
Elanike arv: 22
Külavanem: Marika Joa marikakreits@gmail.com
Nurmsi küla
Elanike arv: 96
Külavanem: Ulvi Meikup kysitleja22@hot.ee
Nurmsi lennuväli
Oeti küla
Elanike arv: 41
Külavanem: Avo Alt
avo@silkan.ee
Ojaküla küla
Elanike arv: 16
Külavanem: Indrek Riistan indrek.riistan@gmail.com
Otiku
Elanike arv: 29
Pikaküla küla
Elanike arv: 51
Külavanem: Pärja Punapart punapart@hot.ee
Prääma küla
Elanike arv: 22
Külavanem: Krista Passimägi kristapassimagi@gmail.com
Prääma mõis
Prääma muistne rabatee
Puiatu küla
Elanike arv: 27
Külavanem: Ahti Männik
Purdi küla
Elanike arv: 49
Külavanem: Mairon Nugis mairon.nugis12@gmail.com
Purdi mõis
Purdi külaselts
Roosna-Alliku alevik
Elanike arv: 443
Endine vallakeskus
Roosna-Alliku Põhikool
Roosna-Alliku mõis
Roosna-Alliku kalakasvandus
Sargvere küla
Elanike arv: 190
Külavanem: Eha Martma
ehamartma1@hot.ee
Lennuklubi Keelutsoon
Sargvere Maakultuuri Edendamise Selts (MES)
Sargvere mõisa muuseum
Sargvere saar
Verner Nerepi mälestuskivi
Seinapalu küla
Elanike arv: 18
Külavanem: Anu Käärik anu.kirjad@mail.ee
Sillaotsa küla
Elanike arv: 50
Külavanem: Andrus Bombul andruss@hot.ee
Sillaotsa kalmistu
Suurpalu küla
Elanike arv: 79
Külavanem: Meelis Aasa aasameelis@gmail.com
Sõmeru
Elanike arv: 25
Tarbja küla
Elanike arv: 303
Külavanem: Signe Roos
annavam.annavam@gmail.com
Tarbja Külaselts MTÜ
Tarbja Lasteaed-Kool
Kükita Kohvik
Tarbja järv
Tännapere
Elanike arv: 11
Valasti küla
Elanike arv: 79
Külavanem: Marko Alev alevmarko@gmail.com
Valgma küla
Elanike arv: 45
Külavanem: Andres Kivilaid andres.kivilaid@orange.fr
Valgma külaselts
Hindreku talu
Vedruka
Elanike arv: 22
Veskiaru küla 
Elanike arv: 8
Külavanem: Taimo Arume
Viisu küla
Elanike arv: 211
Külavanem: Aivar Tubli
aivar@stik.ee
Viisu lasteaed
Viisu külaselts
Viisu küla ja Kreutzwald
Viraksaare küla
Elanike arv: 95
Külavanem: Jaan Madis
madised@hot.ee

Võõbu
Elanike arv: 14
Matsimäe Pühajärv