PAIDE LINNAVOLIKOGU

Juulikuus toimub vastuvõtt üle nädala teisipäeviti ehk kaks korda kuus kell 08:00 - 10:00
Registreerimine: 501 2380 (Aivar Tubli)
 
Istungi veebiülekanne


KONTAKT:

Ametikoht Nimi E-mail Telefon Lisainfo
Linnavolikogu esimees Aivar Tubli (Keskerakond) aivar.tubli@paide.ee 501 2380 -
Linnavolikogu aseesimees Mihhail Feštšin (Isamaa erakond) mihhail.festsin@jmh.ee 514 6501 -
Linnavolikogu sekretär Ragne Heiste ragne.heiste@paide.ee 383 8604 Puhkusel 22.06-31.07


PAIDE LINNAVOLIKOGU LIIKMED:

Nimi Valimisnimekiri E-post Telefon
Andres Jalak Isamaa erakond andres.jalak@gmail.com 505 3334
Raivo Raja Isamaa erakond raivo.raja@mail.ee 520 9089
Janis Tikk Isamaa erakond tikk24@hotmail.com 562 85541
Andrus Tull Isamaa erakond andrustull@hot.ee 513 6793
Mart Mikson Isamaa erakond keskmees@gmail.com 568 94488
Valeri Ivanov Keskerakond valeri.ivanov156@gmail.com 513 7559
Kai Kimmel Keskerakond kaikimmel@hot.ee 510 5982
Are Riistan Keskerakond are.riistan@gmail.com 505 2238
Hannes Soonsein Keskerakond hannes@stik-elekter.ee 503 9219
Ilmar Koppel Sotsiaaldemokraatlik
erakond
ilmar.koppel@mail.ee 559 69262
Anneli Suits Sotsiaaldemokraatlik
erakond
suitsanneli@gmail.com 534 94224
Kaspar Tammist Sotsiaaldemokraatlik
erakond
kaspar@jarva.ee 580 10018
Margit Udam Sotsiaaldemokraatlik
erakond
margit.udam@gmail.com 566 44772
Tarmo Alt Reformierakond tarmo.alt1984@gmail.com 516 8682
Harti Paimets Reformierakond harti.paimets@gmail.com 503 6358
Andres Müürsepp Reformierakond andres.muursepp@jmh.ee 503 0854
Alo Aasma Valimisliit "Suur-Järvamaa" alo@paide.ee 559 97763
Toomas Agasild Valimisliit "Suur-Järvamaa" ta@viking.ee 504 3442
Janno Viilup Valimisliit "Suur-Järvamaa" janno.viilup@sportland.ee 512 6652
Andres Põllu Eesti Konservatiivne
Rahvaerakond
p6llukas@hot.ee

510 9049

Priit Põder Eesti Konservatiivne
Rahvaerakond
priitpoder99@gmail.com 534 49936


Paide Linnavolikogu liikmete regisreerimise otsus

Kuidas vältida huvide konflikti omavalitsuses?