Linnavolikogu esimees
Aivar Tubli (KE)
501 2380
aivar@stik.ee

Kodanike vastuvõtt igal teisipäeval kell 08.00-10.00. Registreerimine: Ulvi Vürmer, tel 38 38 604


Linnavolikogu aseesimees
Mihhail Feštšin (IRL)
514 6501
mihhail.festsin@jmh.ee

 

Isamaa

Andres Jalak
505 3334
andres.jalak@gmail.com


Raivo Raja
520 9089
raivo.raja@mail.ee

Janis Tikk
562 85541
tikk24@hotmail.com

Andrus Tull
513 6793
andrustull@hot.ee

Mart Mikson
568 94488
keskmees@gmail.com


Keskerakond

Valeri Ivanov
513 7559
valeri.ivanov156@gmail.com

Kai Kimmel
510 5982
kaikimmel@hot.ee

Are Riistan
505 2238
are.riistan@gmail.com

Hannes Soonsein
503 9219
hannes@stik-elekter.ee


Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Ilmar Koppel
559 69262
ilmar.koppel@mail.ee

Anneli Suits
534 94224
suitsanneli@gmail.com


Margus Nurmik
509 4513
margusnurmik@gmail.com

Margit Udam
566 44772
margit.udam@gmail.com

Reformierakond

Tarmo Alt
516 8682
tarmo.alt1984@gmail.com

Harti Paimets
503 6358
harti.paimets@gmail.com

Andres Müürsepp
503 0854
andres.muursepp@jmh.ee

Valimisliit "Suur-Järvamaa"

Alo Aasma
559 97763
alo@paide.ee

Toomas Agasild
504 3442
ta@viking.ee

Janno Viilup
5126652
janno.viilup@sportland.ee

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Priit Põder
534 49936
priitpoder99@gmail.com

Andres Põllu
510 9049
p6llukas@hot.ee
 

 


Paide Linnavolikogu liikmete registreerimise otsus

Volikogu sekretär-konsultant

Ulvi Vürmer
383 8604
ulvi.vurmer@paide.ee

 

Voldik "Kuidas vältida huvide konflikti kohalikus omavalitsuses?"