PAIDE LINNAVOLIKOGU

Vastuvõtt toimub teisipäeviti kell 08:00-10:00
Registreerimine: 383 8604 (Linnavolikogu sekretär Ragne Heiste)
 
Istungi veebiülekanne


KONTAKT:

Ametikoht Nimi E-mail Telefon Lisainfo
Linnavolikogu esimees Tarmo Alt (Reformierakond) tarmo.alt@paide.ee 516 8682 -
Linnavolikogu aseesimees Mihhail Feštšin (Isamaa erakond) mihhail.festsin@paide.ee 514 6501 -
Linnavolikogu sekretär Ragne Heiste ragne.heiste@paide.ee 383 8604 -


PAIDE LINNAVOLIKOGU LIIKMED:

Nimi Valimisnimekiri E-mail Telefon
Andres Jalak Isamaa erakond andres.jalak@paide.ee 505 3334
Raivo Raja Isamaa erakond raivo.raja@paide.ee 520 9089
Janis Tikk Isamaa erakond janis.tikk@paide.ee 562 85541
Andrus Tull Isamaa erakond andrus.tull@paide.ee 513 6793
Mart Mikson Isamaa erakond mart.mikson@paide.ee 568 94488
Valeri Ivanov Keskerakond valeri.ivanov@paide.ee 513 7559
Kai Kimmel Keskerakond kai.kimmel@paide.ee 510 5982
Hannes Soonsein Keskerakond hannes.soonsein@paide.ee 503 9219
Peeter Saldre Keskerakond peeter.saldre@paide.ee 504 4128
Aivar Tubli Keskerakond aivar.tubli@paide.ee 501 2380
Ilmar Koppel Sotsiaaldemokraatlik
erakond
ilmar.koppel@paide.ee 559 69262
Anneli Suits Sotsiaaldemokraatlik
erakond
anneli.suits@paide.ee 534 94224
Margus Nurmik Sotsiaaldemokraatlik
erakond
margus.nurmik@paide.ee 509 4513
Margit Udam Sotsiaaldemokraatlik
erakond
margit.udam@paide.ee 566 44772
Harti Paimets Reformierakond harti.paimets@paide.ee
Andres Müürsepp Reformierakond andres.muursepp@paide.ee 503 0854
Alo Aasma Valimisliit "Suur-Järvamaa" alo.aasma@paide.ee 559 97763
Toomas Agasild Valimisliit "Suur-Järvamaa" toomas.agasild@paide.ee 504 3442
Janno Viilup Valimisliit "Suur-Järvamaa" janno.viilup@paide.ee 512 6652
Andres Põllu Eesti Konservatiivne
Rahvaerakond
andres.pollu@paide.ee 510 9049
Priit Põder Eesti Konservatiivne
Rahvaerakond
priit.poder@paide.ee 534 49936


Paide Linnavolikogu liikmete regisreerimise otsus

Kuidas vältida huvide konflikti omavalitsuses?