PAIDE LINNAVOLIKOGU

Vastuvõtt toimub teisipäeviti kell 10:00-12:00
Registreerimine: 383 8604 (Linnavolikogu sekretär Ragne Heiste)
 
Otseülekanded ning istungite salvestused on kättesaadavad SIIN


KONTAKT:

Ametikoht Nimi E-mail Telefon Lisainfo
Linnavolikogu esimees Tarmo Alt tarmo.alt@paide.ee 516 8682 -
Linnavolikogu aseesimees Alo Aasma alo.aasma@paide.ee 5599 7763 -
Linnavolikogu aseesimees Peeter Saldre peeter.saldre@paide.ee 504 4128 -
Linnavolikogu sekretär Ragne Heiste ragne.heiste@paide.ee 383 8604;
5847 0604
-


PAIDE LINNAVOLIKOGU LIIKMED:

Nimi Valimisnimekiri E-mail Telefon
Alo Aasma Valimisliit Paide - Inimeste linn alo.aasma@paide.ee 5599 7763

Siret Pihelgas - volitused peatatud alates 19. novembrist 2021

Esindab asendusliige Barbi Valdmann

Valimisliit Paide - Inimeste linn

Valimisliit Paide - Inimeste linn

siret.pihelgas@paide.ee

 

 

 

Sille Pudel Valimisliit Paide - Inimeste linn sille.pudel@paide.ee 5346 1953
Margit Udam Valimisliit Paide - Inimeste linn margit.udam@paide.ee 5664 4772
Anneli Suits Valimisliit Paide - Inimeste linn anneli.suits@paide.ee 5349 4224
Kulno Klein Valimisliit Paide - Inimeste linn kulno.klein@paide.ee  
Ilmar Koppel Valimisliit Paide - Inimeste linn ilmar.koppel@paide.ee 5596 9262
Mihhail Feštšin ISAMAA Erakond    
Ründo Mülts ISAMAA Erakond   5668 2165 
Andrus Tull ISAMAA Erakond    
Janis Tikk ISAMAA Erakond    

Kersti Sarapuu - volitused peatatud alates 19. novembrist 2021

Esindab asendusliige Ain Petrov

Keskerakond

Keskerakond

 

 

 

 

Valeri Ivanov Keskerakond valeri.ivanov@paide.ee
Peeter Saldre Keskerakond peeter.saldre@paide.ee 504 4128
Kalle Grünthal Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kalle.grynthal@riigikogu.ee  
Priit Põder Eesti Konservatiivne Rahvaerakond priit.poder@paide.ee 5344 9936
Mart Mikson Eesti Konservatiivne Rahvaerakond mart.mikson@paide.ee 5689 4488
Tarmo Alt Eesti Reformierakond tarmo.alt@paide.ee  
Ülle Tilga Eesti Reformierakond    
Vilina Hange Eesti Reformierakond   514 0400
Priit Värk Valimisliit "UUS Paide" priit.vark@paide.ee  
Veiko Natus Valimisliit "UUS Paide"   511 1360
Aivar-Joel Rikk Valimisliit "UUS Paide"   553 3656


Paide Linnavolikogu liikmete regisreerimise otsus

Kuidas vältida huvide konflikti omavalitsuses?

Keskerakond