5.04.21
SPORDIKLUBID


Spordiklubi Maribel - Paide Võimlemiskool
Tuleviku tn 5, Paide
Juhatuse liige: Piret Tuiken
Tel: 514 7741
E-mail: piret@voimlemiskool.ee
Koduleht

MTÜ Hotsport - Spordiklubi Hotsport Kool
Tööstuse 20 -20, Paide
Tel: 503 9159
E-mail: info@hotsport.ee
Koduleht

MTÜ Korvpalliklubi Seitse
Rahu tn 39, Paide linn,
Tegevdirektor: Viljar Penner
E-mail: viljar@kk7.ee
Tel: 555 45 000
info@kk7.ee
Koduleht

Crause Tantsukool
Pärnu tn 18, Paide
E-mail: crause@crause.ee
Tel: +372 510 4464
Koduleht

MTÜ Paide Võrkpalliklubi
Viraksaare küla, Mesilase tee 4, 72754
Juhatuse liige: Piret Reinfeld
E-mail: piret.reinfeld@mail.ee
Tel: 504 2105
Facebooki leht
MTÜ Paide Ujumisklubi - Paide Ujumisklubi Ujumiskool
Ruubassaare tee 5, Paide
Juhatuse liige: Kristi Rohtla
E-mail: paideujumisklubi@gmail.com
Tel: 569 06096
Koduleht
Järvamaa Jalgpalliklubi

Kure tn 7-1, Paide linn
Juhataja: Viktor Mets
Tel: 562 51081
E-mail: viktor.mets.001@mail.ee

MTÜ Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond

Aiavilja tn 1, Paide linn
E-mail: info@paidelinnameeskond.ee
503 3145
Koduleht

Roosna-Alliku Spordiklubi
Pargi 10, 73201 Paide
Juhatuse liige: Eve Sissas
E-mail: sassis@hot.ee
Roosna-Alliku Motoklubi
Kooli 4, Roosna-Alliku
Juhatuse liige: Lembit Nõlvak
Tel: 505 6881
E-mail: lembit@pakiauto.ee
MTÜ Paide-Türi Rahvajooks
Pärnu tn 3, Paide
E-mail: erich@paidesport.ee
Koduleht
MTÜ Spordilabor 
Veski tn 4-4, Paide linn
Tel: 580 10 018 
MTÜ Järva Liikumispuuetega Inimeste Selts
Lai tn 33, Paide
Juhatuse liige: Siina Truutina
Tel: 385 2553, 533 16949 
E-mail: siinat57@gmail.com
MTÜ Paide Vabatahtliku Tuletõrje Selts 
Põllu tn 23, Paide
Juhatuse liige: Margo Tammepõld
Tel: 515 5461
E-mail: margo.tammepold@rescue.ee
Spordiklubi Sargvere
Tel: 518 9801
E-mail: jaan.sapp@paidesport.ee

MTÜ Järvamaa Ratsaspordi Klubi 
Kirisaare küla, Roosna-Alliku
Juhatuse liige: Raivo Laanet
E-mail: raivo@koorditallid.ee
Tel: 515 8284
Koduleht

Paide Autospordiklubi
Kevade tn 7-7, Paide
Tel: 501 2288

MTÜ Järvamaa Laskespordiklubi 
Joodi tn 32, Paide linn
Tel: 529 4263
E-mail: jarvamaalsk@gmail.com või tormissaar@gmail.com
MTÜ Järvamaa Saalihokiklubi 
Koeru tee 6, Sargvere
Juhatuse liige: Taiga Laur
E-mail: taiga.laur@gmail.com
Tel: 519 63823
Facebooki leht

Paide Maleklubi
Joodi tn 30, Paide
E-mail: priit.vark@gmail.com
Tel: 580 53895
Facebooki leht

MTÜ Järva Noorte Maleklubi  - Hillar Hanssoo Malekool
Kooli tn 1, Paide
Juhatuse liige: Toomas Mihkelev
Tel: 566 80278
E-mail: maletom@hot.ee
MTÜ Karateklubi "Täht" - Paide Karatekool
Valli 8, Paide
Juhatuse liige: Tarmo Alt
Tel: +372 5168682
E-mail: tarmo.alt1984@gmail.com

JJ-Street Tantsukool
MTÜ Urban Style
Aiavilja 1 (Paide E-Piim Spordihall)
Treener: Brita Kikas
E-mail: brita@jjstreet.ee
Tel: +372 5382 5080
Koduleht

MTÜ Spordiklubi Kati
Mündi 43-8 Paide 72719
Katrin Kaasik
E-mail: kati@katispordiklubi.ee
Tel: 53301823
Koduleht