26.08.21
PAIDE LINNA SÜMBOOLIKA

 

        

1)Paide vapp                                                2)Paide lipp                                                3)Paide logo

         

Paide on linn Eestimaa südames. Kaunis ja kodune kohtumispaik keset meie väikest vabariiki. Head inimesed saavad teineteisele armsaks ja kasvavad südame külge, nii on ka paidekad ühtehoidvad, avatud ja külalislahked. Kord aastas kogunevad heas mõttes sõnakad inimesed üle Eesti Paidesse arvamust avaldama ja muudavad kogu südamest Eestimaad seeläbi veelgi paremaks paigaks.

Paide süda tuksub alati samas rütmis inimestega, kes siin elavad ja Paide lugu nendega, kes Paidet külastavad. Siin kohtuvad sport ja kultuur, loovus ja töö, tunded ning ärksameelsed teod. Öeldakse, et kodu on seal, kus on süda. Paide süda on alati soe ja hooliv, valmis kasvama ning kasvatama, olles avatud headele inimestele, uutele ideedele ja tõsistele toimetustele.

Paide uus sümboolika ja slogan "Linn südames" võeti kasutusele 2019. aastal. Selle lõi disaini- ja kommunikatsiooniagentuur AD Angels. Kuni 2018. aastani oli kasutusel slogan "Paide - Eestimaa süda".

 

 


Allalaadimiseks:

JPG  PNG  PDF 

 

 

JPG    PDF

JPG    PDF

Valge logo ilma taustata
PNG