SA Paide Haldus tegeleb peamiselt Paide linna hallatavates asutustes haldamisteenuse osutamisega, rendipindade üürimisega ning tänavavalgustuse hoolduse ja elektrikäidu korraldamisega 
reg: 90005066
SA Paide Haldus põhikiri

haldus@haldus.ee
Üldtelefon: 383 8607
Pärnu 3, Paide 72711


Kontakt:

Ametikoht Nimi E-post Telefon
Juhatuse liige Janno Lehemets janno.lehemets@paide.ee 566 10133
Juhatuse liige Peeter Saldre peeter.saldre@paide.ee 504 4128
Majandusjuhataja Arne Palitser arne.palitser@paide.ee 512 1454
Majandusjuhataja Andrus Jakobson andrus.jakobson@paide.ee 507 9717
Välitööde juht Jaak Alla j.alla@hot.ee 581 83090
 

SA Paide Haldus nõukogu:

  • Valeri Ivanov
  • Margit Udam
  • Janis Tikk
  • Viktor Kasak
  • Mart Mikson
  • Margus Nurmik