Paide Linnavalitsus müüb avalikul kirjalikul elektroonilisel enampakkumisel traktori T25A3

ENAMPAKKUMISE TINGIMUSED

• kasutusele võetud 1. jaanuaril 1996
  • registreerimisnumber 3861 ES
  • enampakkumise alghind: 1 500,00 (üks tuhat viissada) eurot
  • tagatisraha: 150,00 (ükssada viiskümmend) eurot
  • enampakkumisel osalemise tasu 50,00 (viiskümmend) eurot

Müügiobjekti kirjeldus Traktor T25A3 reg.nr 3861 ES, kasutusele võetud 1. jaanuaril 1996.

Traktorit kasutati viimati aastal 2018. Vajaduse puudumisel lõpetati kasutamine. Kasutamise lõppedes oli tehniliselt korras. Hetkel tehnilise seisundi info puudub.

Muud tehnilised põhi- ja lisaandmed leitavad registreerimisnumbri alusel Transpordiameti e-teenindusest: https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukDetailvaadeAvalik.jsf?lang=et

Kirjalikul elektroonilisel enampakkumisel osalemiseks esitab pakkuja enampakkumise kuulutuses märgitud tähtajaks kirjaliku pakkumise, mis peab sisaldama vähemalt järgmisi andmeid:

• Andmed pakkuja kohta nimi (füüsilise isiku ees- ja perekonnanimi või juriidilise isiku äriregistrisse või mittetulundusühingute ja sihtasutuste registrisse kantud nimi), juriidilise isiku puhul esindaja nimi, füüsilise isiku isikukood või juriidilise isiku registrikood, pakkuja kontaktandmed (posti või e-postiaadress teadete saatmiseks ja haldusaktide kätte toimetamiseks);
  • sõnade ja numbritega kirjutatud pakkumissumma. Kui kirjapandud pakkumissumma sõnad ja numbrid ei lange kokku, loetakse kehtivaks sõnadega kirjutatud summa;
  • pakkumise tegemise kuupäev;
  • esindusõigust tõendavad dokumendid (seadusest tulenev esindusõigust tõendav dokument, volikiri, volikirja andja esindusõigust tõendav dokument jne), kui allkirjastajaks on esindaja.

Pakkumine ja sellele lisatud dokumendid peavad olema digitaalselt allkirjastatud, esitatud eesti keeles, pakkumissumma eurodes ning esitatud enampakkumise korraldajale e-posti teel paide@paide.ee.

Pakkumine tuleb esitada lisas 1 toodud vormil (.docx)

Osavõtutasu ja tagatisraha tuleb tasuda Paide Linnavalitsuse arvelduskontole nr EE611010702000611004 AS SEB Pangas hiljemalt 7. juuliks 2023 kella 11.30- ks.
Maksekorraldusele peab olema märgitud „T25A3 reg.nr 3861 ES enampakkumise osavõtutasu ja tagatisraha".

Osavõtutasuga kaetakse enampakkumise korraldamise kulu ning seda pakkujatele ei tagastata. Enampakkumisel osalenud isikule, kes ei osutunud enampakkumise võitjaks, tagastatakse tagatisraha 5 tööpäeva jooksul pärast enampakkumise tulemuste kinnitamist.